TJ MDDM Ostrov
FB HURRICAN KARLOVY VARY

3. kolo, Ne 28.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov5
FB HURRICAN KARLOVY VA..3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ

3. kolo, Ne 28.10 14:40

MDDM Rescom Ostrov0
FBŠ SLAVIA PLZEŇ6

FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ BÍLÍ

3. kolo, Ne 28.10 12:40

MDDM Rescom Ostrov1
FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ..10

FLORBAL SOKOLOV

3. kolo, Ne 28.10 10:40

MDDM Rescom Ostrov3
FLORBAL SOKOLOV0

FBC PLZEŇ WHITE

2. kolo, Ne 14.10 17:20

MDDM Rescom Ostrov7
FBC PLZEŇ WHITE2

FBC ROKYCANY

2. kolo, Ne 14.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov7
FBC ROKYCANY4

USK AKADEMIK CHEB

2. kolo, Ne 14.10 14:00

MDDM Rescom Ostrov1
USK AKADEMIK CHEB0

USK AKADEMIK CHEB

1. kolo, Ne 30.09 12:50

MDDM Rescom Ostrov2
USK AKADEMIK CHEB3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ B

1. kolo, Ne 30.09 11:45

MDDM Rescom Ostrov3
FBŠ SLAVIA PLZEŇ B3

FLORBAL SOKOLOV

1. kolo, Ne 30.09 09:50

MDDM Rescom Ostrov0
FLORBAL SOKOLOV5

Partneři

MDDM Ostrov - www.mddmostrov.cz - Městský dům dětí a mládeže má v Ostrově již více než čtyřicetiletou tradici. Za tuto pěknou řádku let se dům dětí stal hlavním centrem volnočasových aktivit našeho města. Bohatou nabídkou zájmových kroužků a zábavných programů během celého roku naplňujeme volný čas denně desítkám dětí. Ostrov volného času je otevřen pro každého

Rescom - www.rescom.cz - Společnost RESCOM s.r.o. navazuje na dlouholeté zkušenosti v oboru měřicí a regulační techniky (MaR), které tým jejích pracovníků sbírá již od roku 1993. Kolektiv specialistů z různých oborů zajišťuje převážně na území Karlovarského kraje komplexní a kvalifikované služby v rámci měření a regulace. K dalším službám patří projektování a instalace tepelných čerpadel a měření termokamerou.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. - www.msmt.cz

RIHAR - Radek Říha - www.rihar.cz - Firma RIHAR byla založena v roce 2008. Základním polem působnosti firmy RIHAR jsou obory topení, voda, plyn, stavební a zednické práce. Zajišťujeme komplexní rekonstrukce bytů a rodinných domů včetně zateplení a fasád. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí tepelných zařízení a kotelen včetně veškerých služeb v oblasti ústředního vytápění. Jsme zaměřeni na hydroizolace staveb, a to jak rekonstrukcí stávajících budov, tak i novostaveb.

Dům realit - www.dumrealit.cz - Realitní kancelář Dumrealit.cz/bonus působící převážně v Karlovarském kraji se zabývá zprostředkováním prodeje, pronájmu a výkupem všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. Náš tým zkušených realitních makléřů, Vám ochotně poradí s prodejem realit jakéhokoliv typu. Obraťte se na nás: www.dumrealit.cz/bonus

TV Ostrov - tv-ostrov.cz - TV Ostrov je televizní kanál, který nabízí lokální vysílání z Ostrova a jeho okolí. Technicky jej zajišťuje společnost MB MEDIA PRODUCTION GROUP s.r.o. na jejichž kontakty můžete posílat náměty na reportáže, dotazy na hosty či jiné podněty týkající se vysílání. Máte zajímavé video? Podařilo se Vám natočit něco o co byste se rádi podělili? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi se Vašim podnětům budeme věnovat.

Pro-idea s.r.o. - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Střelci týmu

8 gólů

Filip Přerost

6 gólů

Dominik Rymon

4 góly

Radim Šopejstal

3 góly

David Berka

3 góly

Václav Müller

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. RIHAR - Radek Říha Dům realit TV Ostrov Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 24362
Posledních 30 dnů: 298 | Posledních 7 dnů: 53 | Poslední den: 8

© 2019 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne