TJ MDDM Ostrov

1.MÍSTO NA TATRAN CUPS 2015

V termínu 30-31.5.2015 se v Praze uskutečnil další ročník florbalového turnaje TATRAN CUP 2015. V kategorii elévů se zůčastnil tým KARLOVARSKA. Tým složený z hráčů MDDM OSTROV, HURRICAN KARLOVY VARY A BATESTA CHODOV. V konkurenci předních florbalových týmů z čech se naši hráči předvedli jak nejlépe mohli. Bez jediné porážky turnaj vyhráli. V naší skupině byl náš první soupeř SPARTA PRAHA,kterou jsme v krásném utkání porazili 5 - 3. Výborný vstup do turnaje jsme potvrdili v utkání s dalším zástupcem Prahy - BLACK ANGELS. Utkání s kvalitním soupeřem skončilo zaslouženou remízou 3 - 3. V posledním utkání prvního dne jsme narazili na FBC PLZEŇ. V zápase jsme dominovali a soupeři uštědřili vysokou porážku 15 - 4. Druhý hrací den začal posledním utkáním ve skupině proti domácímu TATRANU STŘEŠOVICE. Naši hráči potvrdili rostoucí formu a Tatran porazili 5 - 2. Ve skupině jsme obsadili 1.místo a postoupili do semifinále proti MLADÉ BOLESLAVI. V zápase mnoha gólů jsme prohrávali 3 - 5. V druhé části hry jsme byli lepší tým a skóre otočili na 6 - 5, ale soupeř v závěru srovnal na 6 - 6. Vše se schylovalo na prodloužení, když soupeř chyboval a byl nařízen samostatný nájezd. To vše 16.sekund před koncem. Nájezd proměnil Vilém Šmídl a tým se radoval z výhry 7 - 6 nad MLADOU BOLESLAVÍ. Ve finále na nás čekala SPARTA PRAHA, která nám měla co oplácet. Do finále jsme nevstoupili nejlépe a nechali jsme se vyloučit na tři minuty. Oslabení jsme odehráli dobře ale tři sekundy před koncem přesilovky Sparta prostřelila našeho brankáře.Hráče oslabení nastartovalo k super výkonu. Dostali jsme se postupně k náskoku 5 - 2 a kontrolovali hru. Sparta přidala jeden gól v samotném závěru utkání. Po vítězství 5 - 3 jsme se stali vítězi turnaje. Velké dík všem našim hráčům.