TJ MDDM Ostrov

Ostrovšti mlži se představili v Chodově

Ostrovšti mlži se představili v Chodově

Předposledním ligovým turnajem mladších žáků Karlovarského kraje v tomto ročníku, byl turnaj v Chodově konaný dne 16. března 2024. Bohužel i tentokrát byla sestava ostrovských nekompletní, elevům jsme dali odpočinek, takže se to odehrálo s tím co jsme měli :o)). Úvodním soupeřem byl tým dívek GFG Florbal Sokolov/KV, který rovněž čítal méně hráček než obvykle. Bohužel tento počet na naše hráč stačil a po nevýrazném výkonu, kdy asi ještě spali nebo měli zabržděno prohráli zaslouženě 4:1. V tomto týmu opět vynikala jedna hráče, která zařídila většinu branek. Druhým soupeřem byl už tradiční rival z Karlových Varů, FB Hurricane KV White. V tomto utkání se soupeři tahali o vedení a nakonec utkání vítěze nemělo. Soupeři si body rozdělil po výsledku 3:3. Následujícím soupeřem byl tým Florbal Sokolov. Do tohoto utkání vlétli mnohem lépe hráči Ostrova a do polčasu vedli 4:0. Asi ukolebaní výsledkem trochu polevili a najednou z toho bylo drama, ke kterému jsme i svým vlastním goilem pomohli sami. Na tabuli najednou svítilo skóre 3:4. Nakonec i soupeř nám trošku pomohl, kdy při své power play si nešťastně kopli míček do své vlastní branky. Soupeř stihl ještě snížit na rozdíl jedné branky, ale vítězství si nakonec pohlídali mlži z Ostrova. Konečný výsledek zní 4:5. Posledním soupeřem byl tým TJ Plamen Chodov, který i přes výraznou absenci svých hráčů si zapůjčil hráče z Karlových Varů. I toto posílení ale nestačilo Chodovu k vítězství, neboť naši hráči si udržovali mírný náskok a nepřipustili větší drama. Bohužel bylo znát, že už ostrovským trochu docházejí fyzické síly. Přesto slavili vítězství v poměru 3:5. Jako tradičně děkuji všem hráčům za nasazení a rodičům za povzbuzování. Těšíme se na další, tentokrát poslední ligový turnaj ročníku, který se uskuteční 20. dubna 2024 v domácí hala TJ Ostrov. Všichni jste srdečně zváni, přijďte se podívat a povzbudit svůj tým.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 31523
Posledních 30 dnů: 64 | Posledních 7 dnů: 9 | Poslední den: 0

© 2024 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne