TJ MDDM Ostrov

Nepovedený domácí ligový turnaj na domácí půdě

Nepovedený domácí ligový turnaj na domácí půdě

Dne 10. února 2024 se uskutečnil odložený prosincový ligový turnaj mladších žáků pořádaný v hale TJ Ostrov. Z důvodu nemoci a malého počtu hráčů se turnaje nemohl zůčastnit tým TJ Plamen Chodov. Po delší době se ostrovští Mlži představili před domácím publikem. Po nadějném začátku nakonec hořký konec. Bohužel opět tým byl nekompletní z důvodu nemoci a jiných příčin. Byl doplněn o hráče z nižších kategorií - elévové. Prvním soupeřem byl tým FB Hurrican Karlovy Vary White a už od začátku jsme šli za vítězstvím. Drželi jsme průběh hry a výsledek ve svých rukou a dobrou a aktivní hrou jsme nakonec zvítězili v poměru 6:3. Druhý zápas nás čekal s týmem USK Akademik Cheb, který je jednoznačně někde jinde jak kvalitou tak kvantitou. Bohužel jsme do tohoto zápasu nepřenesli hru z prvního zápasu, ve všem jsme zaostávali, chyběl větší pohyb zpátky, špatné bránění prostoru i hráčů. Bohužel naši hráči utrpěli největší porážku v sezoně v poměru 1:11. Posledním soupeřem byl tým TJ Florbal Sokolov a bohužel i zde jsme tahali za kratší konec provazu. Zápas byl po celou dobu vcelku vyrovnaný, naši hráči se rychle oklepali s hrozivé porážky. Bohužel v závěrečných minutách se štěstí přiklonilo k soupeři, který nakonec slavil vítězství v poměru 4:6. Je vidět, že bez kompletní sestvy mlžů zatím nemůže myslet na lepší výsledky. Moc bych chtěl pochválit hráče z elévů za bopjovnost, nebojácnost a pomoc mlžům. Nakonec děkuji i všem hráčům a věřím v lepší zítřky. Děkuji i rodičům za fandění a podporu. Těšíme se na další zápasy.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 31523
Posledních 30 dnů: 64 | Posledních 7 dnů: 9 | Poslední den: 0

© 2024 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne