TJ MDDM Ostrov

Ligový turnaj v Chodově bez vlastního gólmana

Ligový turnaj v Chodově bez vlastního gólmana

Mladší žáci našeho týmu zavítali 19. března 2023 k dalšímu ligovému turnaji do Chodova. Bohužel i tentokrát náš tým zajižděl na zápasy v oslabené sestavě, protože ze zdravotních důvodů nebyl k dispozici ani jeden gólman. Proto jsme požádali o zapůjčení brankáře tým z Karlových Varů a oni nám ochotně jednoho poskytli. Za což jim moc děkujeme. K prvnímu zápasu se proti nám postavil tým FB Hurrican K. Vary white a byl to dramatický a vyrovnaný zápas až do konce. Jednu chvíli dotahovali Vary, jednu chvíli Ostrov. Nakonec se týmy rozešly smirně výsledkem 4:4. Dalším soupeřem byl druhý tým z Karlových Varů, tentokrát Blue. Opět to byl vyrovnaný zápas, kde jsme si udržovali po celý zápas mirný náskok a ten nakonec uhájili. Výsledkek konečný zní 6.4. Následujícím soupeřem byl tým Florbal Sokolov/Vary, a i zde to nebyl jednouchý zápas. Spousta chyb, šancí, nepřesností....prostě takový ten zápas blázen. Nakonec více štěstí se přiklonilo k našemu týmu a vylo z toho vítězství 6:3. Posledním týmem, který proti nám nastoupil byl tým TJ Plamen Chodov, a bohužel to přišlo. Kosa narazila na kámen, v tom to zápase se nám toho moc nedařilo, byli jsme horší tým a střelecky se moc neprosadili. Tentokrát jsme Chodovu podlehli v poměru 1:3. Půjčený gólman, i když nechytá moc dlouho odvedl dobrou práci, jakožto i hráči v poli. Všem moc děkuji za výkony, bojovnost a nasazení. Další turnaj je hned následující víkend v Sokolově. Pojďme si zahrát a užít si to, ať z toho máme radost.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 31116
Posledních 30 dnů: 86 | Posledních 7 dnů: 16 | Poslední den: 0

© 2023 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne