TJ MDDM Ostrov

Povedený turnaj mladších žáků v Chodově

Povedený turnaj mladších žáků v Chodově

Po týdnu se opět rozběhl kolotoč zápasů ligového turnaje mladších žáků Karlovarského kraje a dne 12. listopadu 2022 se turnaj uskutečnil v nedalekém Chodově. Tohotu turnaje se zůčastnilo skoro kompletní složení našewho týmu, přiležitost si zahrát dostali všichni hráči, kteří chtěli a měli možnost jet hrát. Občas to bylo složité na střídačce, uhlídat a zkorigovat střídaní, ale nakonec to všechno dobře dopadlo. Hráči Ostrova rozehráli turnaj zápasem proti dívkám hrající za tým Sokolova. Byla to velmi dramatická bitva, hráčům se po ránu moc nedařilo, vázla kombinace, neproměňovali se šance. Místo aby tým předváděl svojí hru, přispůsobil se soupeři, ale svojí bojovností a nakonec i technickou vyzrálostí nakonec urval vítězství v poměru 4:2. Druhým soupeřem byl tým Hurrican Karlovy Vary, tentokrát bez své úderné první lajny. Hráči MDDM Rescom Ostrov oklepali nervozitu, ranní únavu z prvního zápasu a začali předvádět svoji hru na kterou mají a zápas měli jasně pod svojí taktovkou. Tým se rozstřílel, přesto spousty šancí nebyly dotáhnuty do gólového závěru. I přesto hráči Ostrova vyhráli v poměru 10:1. Následujícím soupeřem byl domácí tým Chodova a to byla jiná partie. Dramatická, vyrovnaná, bojovná, spousty šancí na obou stranách a výsledkem bylo velmi cenné a vybojované vítězství 3:1. Závěrečným týmem ligového turnaje byli dívky hrající pod hlavičkou Hurrican Karlovy Vary. Opět jako by nám dívčí styl hry neseděl, naši hráči se nedokázali prosazovat s lehkostí, ztráceli míčky a hra dopředu trochu vázla. Poločasové skóre 4:2 v náš prospěch hovořil za vše. Naštěstí v druhé půlce zápasu hráči našli recept na hru soupeře, zasypali brankáře spousty střelami a skóre zápasu se postupně navyšovalo. Zbytek utkání si užívali všichni naši hráči a gólově se prosadili i nováčci v týmu. Utkání nakone skončilo vítězstvím v poměru 10:3. Podle výsledků velmi povedený turnaj, podle hry taktéž, ale hlavně ukázala na čem je nutné zapracovat a v čem jsou slabiny, které hodláme do dalších zápasů zlepšit. Všem hráčům děkuji za to,co na hřisti předvedli a co tam nechali. Velký dík opět rodičům za naprosto skvělé fandění a podporu týmu. Snad i další turnaje budou takhle probíhat. Těším se na další zápasy. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 31523
Posledních 30 dnů: 64 | Posledních 7 dnů: 9 | Poslední den: 0

© 2024 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne