TJ MDDM Ostrov

Ligový turnaj Mlžů v Sokolově

Ligový turnaj Mlžů v Sokolově

Dne 5. listopadu 2022 se mladší žáci našeho klubu zúčastnili 3. ligového turnaje v Sokolově. I bez několika hráčů a opor týmu, oděhrálo družstvo velmi kvlaitní zápasy, kterré prospěli k jejich rozvoji a sehranosti. První naším soupeřem byl domácí tým Sokolova a to dívky. Byl velmi napínavý a dramatický zápas, který nakonec se vítězstvím přehoupl na stranu týmu MDDM Rescom Ostrov a to v poměru 4:2. Druhým soupeřem byl už tradičně tým z Karlových Varů čili Hurrican. Průběh tohoto zápasu jsme drželi od úvodních minut ve svých rukou a i spřispěním velmi dobrých zákroků golmana a udržení čistého konta jsme zvítězili v poměru 5:0. Následujícím soupeřem v dalším zápase byl opět tým z Karlových Varů, který se prezentoval hlavní útočnou silou své nejlepší 1. lajny, která všechny týmy válcovala rozdílem tříd. Na jednu stranu chápu, že je chtějí trenéři nechat hrát, na druhou stranu nechápu co jim  to v této lize dá a že jsou tam i za jasně rozhodnutého stavu, ale jak říkám věc trenérů. Naši kůži jsme nedali zadarmo a hráči bojovali co mohli, snažili se uhrát co nejpřijatelnější výsledek, ale síla útočného komanda Karlových Varů byla neúprosná. Nakonec z toho byl výsledek a porážka v poměru 4:13. Posledním týmem turnaje byl opět domácí tým Sokolova. Naši hráči se oklepali z předchozí vysoké porážky a navázali na své výkony a bojovnost. Zaslouženě vyhráli v poměru 4:1. Všem hráčům děkuji za předvedenou hru, bojovnost, nasazení a z mého hlediska, spousta hráčů nabrala zkušenosti, které budou potřebovat ve zbývajících zápasech soutěže. Velký dík patří i rodičům-divákům, za podporu svého týmu. Těšíme se na další zápasy.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 31032
Posledních 30 dnů: 89 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 3

© 2023 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne