TJ MDDM Ostrov

Poslední sezónní ligový turnaj v Chodově

Dne 23. dubna 2022 zajižděli už jistí vítězové Ligy mladších žáků Karlovarského kraje z Ostrova do nedalekého Chodova k poslednímu ligovému turnaji v sezóně 2021/2022. Turnaje se zúčstnil skoro celý kádr mladších žáků. Prvním soupeřem nám byl tým ze Sokolova a opět se ukázal jako z nejméně oblíbených týmů. Zápas to byl vyrovnaný, ostrovští hráči stále jen dotahovali, soupeř účelně napadal, naši hráči se dopustili několika individuálních chyb, které bohužel vyústily v góly v naší brance. Už to vypadalo, že ostrovští odejdou po dlouhé době poraženi, ale minutu před koncem odvolali brankáře a zkusili power paly, která přinesla vyrovnání a konečný výsledek 4:4. Dalším protivníkem byl tým z Aše. Hned na začátku utkání opět došlo k chybě v naší obranné činosti a soupeř se dostal po 15 sekundách do vedení. Naši hráči dlouho neúspěšně dobývali branku soupeře a po poločase byl těsný stav 2:1 pro ostrovské hráče. Ve druhé polovině se už projevila větší technická zdanost hráčů a proměňování šancí, což přispělo nakonec k jednoznačnému výsledku v poměru 9:1. Předposledním soupeřem byl tým pořadajícího týmu - Chodov. Utkání nabídlo spousty šancí na obou stranách, ostrovští gólmani často svůj tým podrželi a vzhledem k lepší produktivitě při šancích ostrovští slavili cenné vítězství 4:0. Posledním soupeřem v celé ligové soutěži byl tradiční a odvěký rival z Karlových Varů. Hráči šli do utkání s vědomím, že i tento zápas chtějí vyhrát a zakončit tak úspěšnou sezónu. Po celý zápas byl výsledek těsný či vyrovnaný, oba týmy nedokázali odskočit do většího trháku. Nakonec se štěstíčko přiklonilo na stranu Ostrova, kteří zvítězili v poměru 5:3 a vítězně ukončili jak turnaj tak celou sezónu. Všem hráčům děkuji za celoroční nasazení, bojovnost, chuť hrát a předváděnou hru. Velký dík patří i rodičům za fandění a pomoc při turnajích. Přejeme hodně zdraví a těšíme se na další seónu.