TJ MDDM Ostrov

Poslední ligový turnaj v roce opět vítězný

Poslední ligový turnaj v roce opět vítězný

Posledni ligový turnaj mladších žáků v roce 2021 se uskutečnil v nedalekém Sokolově, kde se proti sobě opět postavily tradiční týmy FB Hurrican Karlovy Vary, Black, Florbal Aš, Florbal Sokolov a TJ Plamen Chdodov.  Prvním utkáním našich hráčů bylo střetnutí proti Hurricanům. Opět to byl velmi těžký, dramatický a vyhecovaný zápas. Oba týmy se střídaly ve vedení, nikomu se nepodařilo odskočit na větší brankový rozdíl. Nakonec jsme v poslední minutě urvali remízu v poměru 6:6. Byl to velmi cenný bod. V dalším utkání se hráči střetli s týmem Aše, kde opět dominovali a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili a s radostí si zastříleli. Nakonec z toho byl přesvědčivý výsledek 7:0. Ve třetím utkání se postavili proti domácímu týmu Sokolov. I v tomto utkání hráči svým výkonem navázali na předchozí utkání a průbeh měli ve svých rukou. Postupem času se prosadili i střelecky a náš golman nepustil podruhé za sebou ani jedem míček za svá záda. Předvedl i několik vynikajících zákroků, ale dík patří i celému týmu, který plnil trenerské pokyny v obrannjé fázi na jedničku. Nakonec z toho bylo vítězství 5:0. Do posledního utkání nastupovali naši hráči s vědomím, že pokud zvládnou i poslední zápas, naváží tím na vítezný ligový turnaj na domácí půdě. Posledním soupeřem byl nevyzpytatelný tým z Chodova. I přes menší počet hráčů Chodova se naši těžko prosazovali, ale postupem času bylo vidět, že tým soupeře začíná ztrácet fyzicky a dopustil se několika zásadních chyb v obraně, které naši hráči dokázali potrestat. Opět v tomto utkání vynikal náš brankář, který "začaroval" svoji klec a nepropustil ani jeden míček. Tři čistá konta za sebou, to už něco značí, prostě super výkon, podpořený i trochou štěstí a hlavně obětavostí celého týmu. Nakonec z toho vzešlo vítězství v poměru 5:0. Vítězným turnajem v Sokolvě jsme uzavřeli úspěšný rok 2021. Děkuji všem hráčům za lepšící se hru, bojovnost, nadšení, nasazení, soudržnost a radost ze hry. Velký dík patří i našim fandům z řad rodičů, jejich podpora žene děti kupředu. Těšíme se opět brzy na další turnaje, tentokrát už v roce 2022. Užijte vánoční svátky ve zdraví a pohodě a šťastný Nový rok 2022.

Diskuze

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 28935
Posledních 30 dnů: 167 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 4

© 2022 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne