TJ MDDM Ostrov

Ligový turnaj mlžů v nejzápadnější části kraje

Ligový turnaj mlžů v nejzápadnější části kraje

V sobotu dne 20. listopadu 2021 se uskutečnil další ligový turnaj mladších žáků, který tentokrát zavítal až daleko na západ do mestečka Aš. Zde jsme se opět jako vždycky střeli s pravidelnými týmy, kromě týmu TJ Plamen Chdov, který z důvodu zdravotních problémů týmu nedorazil. Na úvod turnaje se naši hráči střeli s odvěkým rivalem týmem Karlových Varů. Od začátku do konce to byl velmi vyrovnaný boj, po první půli vedli Karlovaráci 2:1, ale náš tým hned v úvodu druhé půlky stačil skóre utkání otočit ve svůj prospěch na 3:2, ale soupeř ke konci utkání potrestal naší nedůslednost a pár chybiček a zvítězil těsně 5:3. V druhém utkání se naši borci utkali s týmem Florbal Aš, ve kterém jasně dominovali a hlavně první lajna si vyzkoušela po mírné kritice z prvního utkání lepší a oku lahodící kombinačnější hru. Z toho rezonovalo vítězství v poměru 10:1. Posledním soupeřem byl tým Florbal Sokolov, který hrál velmi srdnatě a důsledně, což nám dělalo ze začátku menší potíže a proto skóre zapasu bylo stále těsné či vyrovnané. Postupem času, ale naši hráči převzali iniciativu a aktivitu na své florbalky, proměli nabídnuté šance a z čehož pramenila výhra v poměru 8:2. I tento turnaj ukázal, na čem náš tým musí ještě zabojovat a v čem se zlepšit. I přesto, to byl výborný turnaj a všem hráčům opět děkuji za předvedenou hru, nasazení, bojovnost a touhu odevzdat na hřišti úplně všechno. Samozřejmě dík patří i našim fanouškům. ....A teď hurá na další turnaj, který se koná na domácí půdě v Ostrově dne 28. listopadu 2021. Všechny zvu a přjďte fandit......Těšíme se.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 28695
Posledních 30 dnů: 119 | Posledních 7 dnů: 34 | Poslední den: 4

© 2021 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne