TJ MDDM Ostrov

Kvalitní výkon i bez největších hvězd týmu

Kvalitní výkon i bez největších hvězd týmu

K dalšímu ligovému turnaji mladších žáků  vyjížděli naši hráči v sobotu 6. listopadu 2021 a to do nedalekých Karlových Varů, kde v hale Slavie odehráli opět 4 zajímavá a napínavá utkání. Bohužel se tým MDDM Ostrov musel obejít bez největších opor týmu, kteří byli uvolněni k jiným zápasůmy tam získali cenné zkušenosti. Důvěru tedy získali i další kvalitní hráči a musím říci, že svou šanci se ukázat vzali pěvně do svých rukou a nevedli si vůbec zle. V prvním zápase změřili síly s týmem Florbal Sokolov. A byl to velmi vyrovnaný zápas, kde rozhodli bohužel naše chyby, které soupeř trestal. Výsledkem byla na úvod turnaje prohra v poměru 3:5. K dalšímu utkání nastoupili naši hráči proti týmu Florbal Aš, kde předvedli mnohem lepší a bojovnější výkon, z čehož pramenila výhra 6:1. Ke třetímu zápasu se postavili proti tradičnímu soupeři z Karlových Varů. První poločas byl velmi vyrovnaný, oba týmy měly spousty šancí, které nedokázaly proměnit. Ostrovští nakonec překlopili jazýčky vah na svojí stranu a uštědřili soupeři porážku v poměru 6:2. Poslední zápas sehráli s týmem z Chodova. Tentokrát nám štěstí nepřálo a musíme uznat, že soupeř byl tentorkát lepší. Nakonec rozhodly 3 slepené góly v rozmezí několika minut - a bylo rozhodnuto. Na hráčích byla už vidět únava a menší nasazení. Nakonec z toho byla porážka 2:5. Za své výkony se ale vůbec nemusí stydět a předvedli poctivou a stále se zlepšující hru. Vyzkoušeli si hrát i bez těch nejlepších a vůbec se neztratili. Všem moc děkuji za předvedené výkony a hlavně pěknou kombinační hru. Těšte se s námi na další zápasy!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 28695
Posledních 30 dnů: 119 | Posledních 7 dnů: 34 | Poslední den: 4

© 2021 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne