TJ MDDM Ostrov

Vítězný ligový turnaj MLŽU v K. Varech

Vítězný ligový turnaj MLŽU v K. Varech

V neděli 26. ledna 2020 odehráli mladší žáci další ligový turnaj v Karlových Varech.Tentokrát se nám výsledkově dost povedl. Herně to nebylo také celkově špatné, i když v některých fázích to skřípalo. Víme ale kde se zlepšovat a kde přidat. Prvním naším soupeřem byl tým FB Hurrican Karlovy Vary Black, který se ukázal jako zarputilý tým, který bojoval do posledních chvil. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, ale šťastnějším týmem jsme byli nakonec my, a slavili vítězství v poměru 5:3. Druhým týmem, který proti nám nastoupil, byl tým FB Hurrican Karlovy Vary ACADEMY, který je velmi běhavý, zarputilý a žádný míček není pro něj ztracený. Naši hráči si ze začátku udělali menší náskok, který se ale postupně zmenšoval. S nástupem do druhého poločasu ale hráči zabrali a podařilo se jim několika dalšími góly udržet náskok. Výsledkem bylo vítězství 7:4. Posledním soupeřem byl tým TJ Sokol 1. FBC Toužim, proti kterému si naši hráči s chutí zastříleli, soupeře k ničemu nepustili a nepřipustili žádné drama. Již po několikáté na našem skóre vstřelených branek soupeřům v jednom zápase svítilo dvojciferné číslo. Na tabuli na konci zápasu se blýskalo 11:1. ........3 zápasy, 3 výhry. I když někdo může namítat "slabší koš".  :o)))  Ale i zde se může zrodit překvapení a hráči musí ze sebe vydat všechno. Tentokrát se konečně podařilo postavit tým pouze z mladších žáků, bez podpory hráčů z jiné věkové kategorie, za což jsem velice rád. Všem hráčům moc děkuji za výkony, bojovnost, obětavost a nasazení. Těšíme se už na další ligový turnaj, který bude tentokrát na domácí půdě a to 8. února 2020 opět v hale TJ Ostrov. Přijďte své hráče podpořit a vytvořit bouřlivou atmosféru, hráčům to jednoznačně pomůže. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Počet návštěv: 28695
Posledních 30 dnů: 119 | Posledních 7 dnů: 34 | Poslední den: 4

© 2021 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne