TJ MDDM Ostrov

Poslední letošní domácí turnaj Stržů

Dne 7. března odehráli strži další ligový turnaj, tentokrát na domácí půdě v Chodově. V prvním zápase změřili síly s týmem TJ Sokol 1.FBC Toužim. Oba týmy se přetahovaly o vedení, šancí bylo dostatek, a nakonec pevnější nervy a větší vůli po vítězství bylo na straně našich hráčů, kteří nakonec vyhráli v poměru 7:4. V následujícím zápase se postavili proti týmu FBC Plzeň Blue. Tým z Plzně byl techničtější, důraznější, v soubojích silnější, naši hráči bylo všude o krok pozadu a prohráli spousty osobních soubojů. Poločas ještě dával naději na slušný výsledek, neboť skončil 2:2, ovšem v druhé půli jsme už tahali za kratší konec a tým z Plzně vyhrál poměrem 3:6. V posledním zápase jsme se střetli v derby s týmem FB Hurrican Karlovy Vary, Hráči i v posledním zápase odevzdali maximum, bohužel to na soupeře nestačilo. Vrvní polovina opět naznačovala dobrý výsledek 1:2, ale v druhé jako by nám opět došly síly a neproměnili jsme své šance, z čehož pramenil výsledek a prohra 3:7. Všem hráčům děkuji za nasazení, přístup ke khře a věřím, že další zápasy budou lepší.