TJ MDDM Ostrov
FLORBAL SOKOLOV YELLOW KNIGHTS

5. kolo, Ne 16.12 16:10

MDDM Rescom Ostrov4
FLORBAL SOKOLOV YELLOW..1

FB HURRICAN KARLOVY VARY ACADEMY

5. kolo, Ne 16.12 15:15

MDDM Rescom Ostrov1
FB HURRICAN KARLOVY VA..4

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

5. kolo, Ne 16.12 13:40

MDDM Rescom Ostrov6
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM0

FLORBAL SOKOLOV YELLOW KNIGHTS

4. kolo, So 17.11 16:10

MDDM Rescom Ostrov4
FLORBAL SOKOLOV YELLOW..4

USK AKADEMIK CHEB

4. kolo, So 17.11 15:15

MDDM Rescom Ostrov2
USK AKADEMIK CHEB2

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

4. kolo, So 17.11 13:40

MDDM Rescom Ostrov4
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM2

FB HURRICAN KARLOVY VARY

4. kolo, So 17.11 13:40

MDDM Rescom Ostrov3
FB HURRICAN KARLOVY VA..2

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

3. kolo, Ne 04.11 16:20

MDDM Rescom Ostrov5
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM4

FLORBAL SOKOLOV BLACK KNIGHTS

3. kolo, Ne 04.11 14:45

MDDM Rescom Ostrov3
FLORBAL SOKOLOV BLACK ..0

FB HURRICAN KARLOVY VARY ACADEMY

3. kolo, Ne 04.11 12:30

MDDM Rescom Ostrov1
FB HURRICAN KARLOVY VA..10

Osm statečných v Sokolově

Osm statečných v Sokolově

Všem příznivcům florbalu v Ostrově se omlouvám za pozdní zvěřejnění článků k už odehraným turnajům starších žáků, ale bylo to způsobeno nemocí a nedostatkem času. Proto se nyní vrátím ke 3 už odehraným turnajům.

Dne 24. února 2019 se starší žáci zúčastnili dalšího svého turnaje v rámci své ligy, a to v Sokolově. Bohužel kvůli probíhajícím jarním prázdninám a řádící viroze se turnaje účastnilo pouze 8 hráčů. Prvním soupeřem nám byl tým domácích, Florbal Sokolov. Soupeř hned od začátku předváděl rychlý a důrazný styl hry, vytvořil si spousty příležitosti a bohužel naši hráči nestačili na tyto situace včas reagovat. Po většinu zápasu jsme se bránili, z čehož vznikla prohra v poměru 0:5. Ve druhém zápase jsme se střetli s týmem FBŠ Slavia Plzeň B, který byl mnohem dramatičtější a vyrovaněnjší. S favoritem jsme drželi krok až do konce zápasu, oba týmy měly spoustu šancí urvat se do trháku, ale zůstaly neproměnné. Náš tým sahal po dobrém výsledku, a to po remíze 3:3, dokonce těsně před koncem přežil soupeřovu přesilovku, ale nakonec se štěstí odvrátilo od našich hráčů a 2 sekundy před koncem z náhodně nahozeného míčku před branku a štastného odrazu od hokejky soupeře se vítězství přiklonilo k týmu z Plzně. Posledním soupeřem byl tým FB Hurrican Karlovy Vary, který následoval hned po utkání z Plzní. Naši hráči drželi nadějný výsledek jen první polovinu, která skončila 3:3. V druhé půlce už hráčům došly síly a nebyli tak rychlí a důrazní a soupeř toho využil a přestřílel nás. Konečný výsledek se nakonec zastavil na výsledku 4:8 pro Karlovy Vary. I přes výsledkově nepovedený turnaj, všem hráčům děkuji za výkony, ono hrát v 8 hráčích kvalitní zápasy a mít malý prostor na střídání dá zabrat. Strži odehráli dobré zápasy a dali do toho vše co umí. Děkuji.

Diskuze

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. RIHAR - Radek Říha Dům realit TV Ostrov Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 26933
Posledních 30 dnů: 111 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 1

© 2020 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne