TJ MDDM Ostrov
FB HURRICAN KARLOVY VARY

3. kolo, Ne 28.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov5
FB HURRICAN KARLOVY VA..3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ

3. kolo, Ne 28.10 14:40

MDDM Rescom Ostrov0
FBŠ SLAVIA PLZEŇ6

FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ BÍLÍ

3. kolo, Ne 28.10 12:40

MDDM Rescom Ostrov1
FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ..10

FLORBAL SOKOLOV

3. kolo, Ne 28.10 10:40

MDDM Rescom Ostrov3
FLORBAL SOKOLOV0

FBC PLZEŇ WHITE

2. kolo, Ne 14.10 17:20

MDDM Rescom Ostrov7
FBC PLZEŇ WHITE2

FBC ROKYCANY

2. kolo, Ne 14.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov7
FBC ROKYCANY4

USK AKADEMIK CHEB

2. kolo, Ne 14.10 14:00

MDDM Rescom Ostrov1
USK AKADEMIK CHEB0

USK AKADEMIK CHEB

1. kolo, Ne 30.09 12:50

MDDM Rescom Ostrov2
USK AKADEMIK CHEB3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ B

1. kolo, Ne 30.09 11:45

MDDM Rescom Ostrov3
FBŠ SLAVIA PLZEŇ B3

FLORBAL SOKOLOV

1. kolo, Ne 30.09 09:50

MDDM Rescom Ostrov0
FLORBAL SOKOLOV5

Osm statečných v Sokolově

Osm statečných v Sokolově

Všem příznivcům florbalu v Ostrově se omlouvám za pozdní zvěřejnění článků k už odehraným turnajům starších žáků, ale bylo to způsobeno nemocí a nedostatkem času. Proto se nyní vrátím ke 3 už odehraným turnajům.

Dne 24. února 2019 se starší žáci zúčastnili dalšího svého turnaje v rámci své ligy, a to v Sokolově. Bohužel kvůli probíhajícím jarním prázdninám a řádící viroze se turnaje účastnilo pouze 8 hráčů. Prvním soupeřem nám byl tým domácích, Florbal Sokolov. Soupeř hned od začátku předváděl rychlý a důrazný styl hry, vytvořil si spousty příležitosti a bohužel naši hráči nestačili na tyto situace včas reagovat. Po většinu zápasu jsme se bránili, z čehož vznikla prohra v poměru 0:5. Ve druhém zápase jsme se střetli s týmem FBŠ Slavia Plzeň B, který byl mnohem dramatičtější a vyrovaněnjší. S favoritem jsme drželi krok až do konce zápasu, oba týmy měly spoustu šancí urvat se do trháku, ale zůstaly neproměnné. Náš tým sahal po dobrém výsledku, a to po remíze 3:3, dokonce těsně před koncem přežil soupeřovu přesilovku, ale nakonec se štěstí odvrátilo od našich hráčů a 2 sekundy před koncem z náhodně nahozeného míčku před branku a štastného odrazu od hokejky soupeře se vítězství přiklonilo k týmu z Plzně. Posledním soupeřem byl tým FB Hurrican Karlovy Vary, který následoval hned po utkání z Plzní. Naši hráči drželi nadějný výsledek jen první polovinu, která skončila 3:3. V druhé půlce už hráčům došly síly a nebyli tak rychlí a důrazní a soupeř toho využil a přestřílel nás. Konečný výsledek se nakonec zastavil na výsledku 4:8 pro Karlovy Vary. I přes výsledkově nepovedený turnaj, všem hráčům děkuji za výkony, ono hrát v 8 hráčích kvalitní zápasy a mít malý prostor na střídání dá zabrat. Strži odehráli dobré zápasy a dali do toho vše co umí. Děkuji.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Střelci týmu

8 gólů

Filip Přerost

6 gólů

Dominik Rymon

4 góly

Radim Šopejstal

3 góly

David Berka

3 góly

Václav Müller

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. RIHAR - Radek Říha Dům realit TV Ostrov Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 24362
Posledních 30 dnů: 298 | Posledních 7 dnů: 53 | Poslední den: 8

© 2019 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne