TJ MDDM Ostrov
FLORBAL SOKOLOV YELLOW KNIGHTS

5. kolo, Ne 16.12 16:10

MDDM Rescom Ostrov4
FLORBAL SOKOLOV YELLOW..1

FB HURRICAN KARLOVY VARY ACADEMY

5. kolo, Ne 16.12 15:15

MDDM Rescom Ostrov1
FB HURRICAN KARLOVY VA..4

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

5. kolo, Ne 16.12 13:40

MDDM Rescom Ostrov6
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM0

FLORBAL SOKOLOV YELLOW KNIGHTS

4. kolo, So 17.11 16:10

MDDM Rescom Ostrov4
FLORBAL SOKOLOV YELLOW..4

USK AKADEMIK CHEB

4. kolo, So 17.11 15:15

MDDM Rescom Ostrov2
USK AKADEMIK CHEB2

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

4. kolo, So 17.11 13:40

MDDM Rescom Ostrov4
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM2

FB HURRICAN KARLOVY VARY

4. kolo, So 17.11 13:40

MDDM Rescom Ostrov3
FB HURRICAN KARLOVY VA..2

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

3. kolo, Ne 04.11 16:20

MDDM Rescom Ostrov5
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM4

FLORBAL SOKOLOV BLACK KNIGHTS

3. kolo, Ne 04.11 14:45

MDDM Rescom Ostrov3
FLORBAL SOKOLOV BLACK ..0

FB HURRICAN KARLOVY VARY ACADEMY

3. kolo, Ne 04.11 12:30

MDDM Rescom Ostrov1
FB HURRICAN KARLOVY VA..10

Povedený turnaj stržů ve Šťáhlavech

Povedený turnaj stržů ve Šťáhlavech

Po prvním nevydařeném turnaji starších žáků v letošním roce, kdy hráči urvali ze 3 zápasů pouhý bod, zajížděli strži k dalšímu ligovému turnaji v sobotu 2. února 2019 do Šťáhlav. Prvním naším soupeřek byl tým z Rokycan, začátek zápasu byl trochu nervozní, šanci se naskýtaly, ale dlouho se je nedařilo proměnit. Potupem času se projevila větší herní vyzrálost hráčů a při lepším řešení nabídnutých golových situací se zrodilo vítězství 6:2. Druhým soupeřem byl tým z Toužimi, se kterým v poslední době hrajeme často a většinou nás přehrává. Tentokrát to byla až dokonce opravdová napínavá bitva o každičký kousek hřiště. Náš tým se ujal vedení 1:0, které dlouho držel, soupeř bohužel do přestávky skore otočil a najednou vedl 1:2, kdy druhý gol dal při svém oslabení. Naši hráči ale nesklonili hlavy a ve druhém poločase začala opět přetahovaná, kdy strži otočili zápas na svou stranu a šli do vedení 3:2, soupeř stačil ještě srovnat, ale poslední slovo měli nakonec hráči Ostrova, a převážili misky vah na svou stranu.....bylo z toho vítězství 4:3. Hatrickem se blýskl Filip Přerost, který prožil vydařený celý turnaj, patřil k nejlepším hráčům. Hned po této bitvě nastoupili hráči k poslednímu zápasu a to s týmem GO-GO Horšovský Týn, bohužel byla znát únava hráčů z předešlého zápasu a od začátku jsme tahali za kratší konec. Soupeř odskočil na rozdíl 3 branek a naši hráči jen neúspěšně dotahovali. Nakonec z toho byla prohra 4:7. Všem hráčům musím poděkovat na skvělou hru, byly vidět i krásné akce a pohotové střely, nasazení, obětavost (spousta zblokovaných střel) a i radost ze svého výkonu a povzbuzování týmu. Snad se tyto klady projeví i v dalších zápasech.

Diskuze

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. RIHAR - Radek Říha Dům realit TV Ostrov Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 24564
Posledních 30 dnů: 188 | Posledních 7 dnů: 64 | Poslední den: 8

© 2019 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne