TJ MDDM Ostrov
FB HURRICAN KARLOVY VARY

3. kolo, Ne 28.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov5
FB HURRICAN KARLOVY VA..3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ

3. kolo, Ne 28.10 14:40

MDDM Rescom Ostrov0
FBŠ SLAVIA PLZEŇ6

FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ BÍLÍ

3. kolo, Ne 28.10 12:40

MDDM Rescom Ostrov1
FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ..10

FLORBAL SOKOLOV

3. kolo, Ne 28.10 10:40

MDDM Rescom Ostrov3
FLORBAL SOKOLOV0

FBC PLZEŇ WHITE

2. kolo, Ne 14.10 17:20

MDDM Rescom Ostrov7
FBC PLZEŇ WHITE2

FBC ROKYCANY

2. kolo, Ne 14.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov7
FBC ROKYCANY4

USK AKADEMIK CHEB

2. kolo, Ne 14.10 14:00

MDDM Rescom Ostrov1
USK AKADEMIK CHEB0

USK AKADEMIK CHEB

1. kolo, Ne 30.09 12:50

MDDM Rescom Ostrov2
USK AKADEMIK CHEB3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ B

1. kolo, Ne 30.09 11:45

MDDM Rescom Ostrov3
FBŠ SLAVIA PLZEŇ B3

FLORBAL SOKOLOV

1. kolo, Ne 30.09 09:50

MDDM Rescom Ostrov0
FLORBAL SOKOLOV5

Povedený turnaj stržů ve Šťáhlavech

Povedený turnaj stržů ve Šťáhlavech

Po prvním nevydařeném turnaji starších žáků v letošním roce, kdy hráči urvali ze 3 zápasů pouhý bod, zajížděli strži k dalšímu ligovému turnaji v sobotu 2. února 2019 do Šťáhlav. Prvním naším soupeřek byl tým z Rokycan, začátek zápasu byl trochu nervozní, šanci se naskýtaly, ale dlouho se je nedařilo proměnit. Potupem času se projevila větší herní vyzrálost hráčů a při lepším řešení nabídnutých golových situací se zrodilo vítězství 6:2. Druhým soupeřem byl tým z Toužimi, se kterým v poslední době hrajeme často a většinou nás přehrává. Tentokrát to byla až dokonce opravdová napínavá bitva o každičký kousek hřiště. Náš tým se ujal vedení 1:0, které dlouho držel, soupeř bohužel do přestávky skore otočil a najednou vedl 1:2, kdy druhý gol dal při svém oslabení. Naši hráči ale nesklonili hlavy a ve druhém poločase začala opět přetahovaná, kdy strži otočili zápas na svou stranu a šli do vedení 3:2, soupeř stačil ještě srovnat, ale poslední slovo měli nakonec hráči Ostrova, a převážili misky vah na svou stranu.....bylo z toho vítězství 4:3. Hatrickem se blýskl Filip Přerost, který prožil vydařený celý turnaj, patřil k nejlepším hráčům. Hned po této bitvě nastoupili hráči k poslednímu zápasu a to s týmem GO-GO Horšovský Týn, bohužel byla znát únava hráčů z předešlého zápasu a od začátku jsme tahali za kratší konec. Soupeř odskočil na rozdíl 3 branek a naši hráči jen neúspěšně dotahovali. Nakonec z toho byla prohra 4:7. Všem hráčům musím poděkovat na skvělou hru, byly vidět i krásné akce a pohotové střely, nasazení, obětavost (spousta zblokovaných střel) a i radost ze svého výkonu a povzbuzování týmu. Snad se tyto klady projeví i v dalších zápasech.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Střelci týmu

8 gólů

Filip Přerost

6 gólů

Dominik Rymon

4 góly

Radim Šopejstal

3 góly

David Berka

3 góly

Václav Müller

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. RIHAR - Radek Říha Dům realit TV Ostrov Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 23753
Posledních 30 dnů: 586 | Posledních 7 dnů: 94 | Poslední den: 5

© 2019 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne