TJ MDDM Ostrov
FLORBAL SOKOLOV YELLOW KNIGHTS

5. kolo, Ne 16.12 16:10

MDDM Rescom Ostrov4
FLORBAL SOKOLOV YELLOW..1

FB HURRICAN KARLOVY VARY ACADEMY

5. kolo, Ne 16.12 15:15

MDDM Rescom Ostrov1
FB HURRICAN KARLOVY VA..4

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

5. kolo, Ne 16.12 13:40

MDDM Rescom Ostrov6
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM0

FLORBAL SOKOLOV YELLOW KNIGHTS

4. kolo, So 17.11 16:10

MDDM Rescom Ostrov4
FLORBAL SOKOLOV YELLOW..4

USK AKADEMIK CHEB

4. kolo, So 17.11 15:15

MDDM Rescom Ostrov2
USK AKADEMIK CHEB2

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

4. kolo, So 17.11 13:40

MDDM Rescom Ostrov4
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM2

FB HURRICAN KARLOVY VARY

4. kolo, So 17.11 13:40

MDDM Rescom Ostrov3
FB HURRICAN KARLOVY VA..2

TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM

3. kolo, Ne 04.11 16:20

MDDM Rescom Ostrov5
TJ SOKOL 1.FBC TOUŽIM4

FLORBAL SOKOLOV BLACK KNIGHTS

3. kolo, Ne 04.11 14:45

MDDM Rescom Ostrov3
FLORBAL SOKOLOV BLACK ..0

FB HURRICAN KARLOVY VARY ACADEMY

3. kolo, Ne 04.11 12:30

MDDM Rescom Ostrov1
FB HURRICAN KARLOVY VA..10

Rozpis turnajů mládeže 19/20

Termíny se mohou měnit v průběhu roku.

Termíny označené žlutě pořádáme. 

datum přípravka elévové 1-mlži 2-mlži 1-strži 2-strži 3-strži

5.10.

             
6.10.     Ostrov Cheb      
12.10.   Ostrov          
13.10.              
19.10.              
20.10. K.Vary   Sokolov Toužim      
26.10.   Chodov          
27.10.              
2.11.              
3.11. K.Vary   K.Vary Chodov      
9.11.   Sokolov          
10.11.              
16.11.              
17.11. Sokolov   K.Vary K.Vary      
23.11.   K.Vary          
24.11.              
30.11.              
1.12. Ostrov   Cheb Ostrov      
7.12.   K.Vary          
8.12..              
14.12.              
15.12. K.Vary   Toužim Sokolov      
21.12.              
22.12.              
28.12.              
29.12.              
4.1.              
5.1.              
11.1.              
12.1. Chodov   Chodov K.Vary      
18.1.   K.Vary          
19.1.              
25.1.              
26.1. K.Vary   K.Vary K.Vary      
1.2.   K.Vary          
2.2.              
8.2. K.Vary   Ostrov Cheb      
9.2.              
15.2.   Sokolov          
16.2.              
22.2.              
23.2.              
29.2.              
1.3.              
7.3.              
8.3.              
14.3.              
15.3. Sokolov   Sokolov Toužim      
21.3.   Ostrov          
22.3.              
28.3.     ??? ???      
29.3. Ostrov            
4.4.   Chodov          
5.4.              
11.4.              
12.4.              
18.4. Chodov            
19.4.     ??? ???      
25.4.              
26.4.              
2.5.              
3.5.              

 

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. RIHAR - Radek Říha Dům realit TV Ostrov Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 24564
Posledních 30 dnů: 188 | Posledních 7 dnů: 64 | Poslední den: 8

© 2019 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne