TJ MDDM Ostrov
FB HURRICAN KARLOVY VARY

3. kolo, Ne 28.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov5
FB HURRICAN KARLOVY VA..3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ

3. kolo, Ne 28.10 14:40

MDDM Rescom Ostrov0
FBŠ SLAVIA PLZEŇ6

FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ BÍLÍ

3. kolo, Ne 28.10 12:40

MDDM Rescom Ostrov1
FLORBALOVÁ ŠKOLA PLZEŇ..10

FLORBAL SOKOLOV

3. kolo, Ne 28.10 10:40

MDDM Rescom Ostrov3
FLORBAL SOKOLOV0

FBC PLZEŇ WHITE

2. kolo, Ne 14.10 17:20

MDDM Rescom Ostrov7
FBC PLZEŇ WHITE2

FBC ROKYCANY

2. kolo, Ne 14.10 16:00

MDDM Rescom Ostrov7
FBC ROKYCANY4

USK AKADEMIK CHEB

2. kolo, Ne 14.10 14:00

MDDM Rescom Ostrov1
USK AKADEMIK CHEB0

USK AKADEMIK CHEB

1. kolo, Ne 30.09 12:50

MDDM Rescom Ostrov2
USK AKADEMIK CHEB3

FBŠ SLAVIA PLZEŇ B

1. kolo, Ne 30.09 11:45

MDDM Rescom Ostrov3
FBŠ SLAVIA PLZEŇ B3

FLORBAL SOKOLOV

1. kolo, Ne 30.09 09:50

MDDM Rescom Ostrov0
FLORBAL SOKOLOV5

Rozpis turnajů mládeže 18/19

Termíny se mohou měnit v průběhu roku.

Termíny označené žlutě pořádáme. 

datum přípravka elévové 1-mlži 2-mlži 1-strži 2-strži 3-strži
29.9.         Plzeň    
30.9.           Sokolov Šťáhlavy
6.10.     Ostrov Chodov      
7.10.              
13.10.         Plzeň    
14.10.   Chodov       Chodov Kdyně
20.10.       Toužim      
21.10. Ostrov   Fr.Lázně        
27.10.           Fr.Lázně  
28.10.   Sokolov     K.Vary   Plzeň
3.11.       K.Vary      
4.11. Chodov   K.Vary        
10.11.         Rokycany Plzeň Šťáhlavy
11.11.   Sokolov          
17.11.     Sokolov Sokolov      
18.11. Sokolov            
24.11.   K.Vary     Šťáhlavy Sokolov Plzeň
25.11.              
1.12.              
2.12.              
8.12.              
9.12.              
15.12. K.Vary         Chodov Kdyně
16.12.     Sokolov Sokolov Plzeň    
22.12.              
23.12.              
29.12.              
30.12.              
5.1.              
6.1.              
12.1.              
13.1.              
19.1.   K.Vary     Šťáhlavy Fr.Lázně  
20.1.             Šťáhlavy
26.1. K.Vary   Toužim Fr.Lázně      
27.1.              
2.2.           Plzeň Šťáhlavy
3.2.   Ostrov     K.Vary    
9.2.       Sokolov      
10.2. K.Vary   K.Vary        
16.2.              
17.2.              
23.2.         Rokycany Fr.Lázně Šťáhlavy
24.2.              
2.3.     Sokolov Sokolov      
3.3.              
9.3.         Šťáhlavy Chodov Kdyně
10.3.   K.Vary          
16.3.              
17.3. Ostrov            
23.3.           Fr.Lázně Plzeň
24.3.         Plzeň    
30.3.              
31.3.     Ostrov Chodov      
6.4.   Chodov     Plzeň   Šťáhlavy
7.4.           Plzeň  
13.4. Chodov            
14.4.              
20.4.              
21.4.              
27.4.       Toužim      
28.4.     Fr.Lázně        

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Střelci týmu

8 gólů

Filip Přerost

6 gólů

Dominik Rymon

4 góly

Radim Šopejstal

3 góly

David Berka

3 góly

Václav Müller

Najdete nás na Facebooku

MDDM Ostrov Rescom Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. RIHAR - Radek Říha Dům realit TV Ostrov Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 24362
Posledních 30 dnů: 298 | Posledních 7 dnů: 53 | Poslední den: 8

© 2019 TJ MDDM Ostrov | Všechna práva vyhrazena | florbal@mddmostrov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne